+420 733 599 400

Výsledky Badmintonové Ligy

3. kolo BOSPOR-YONEX ligy přineslo spoustu překvapivých a nečekaných výsledků, pojďme si je tedy zrekapitulovat.

Mixy ovládli Stáňa Klečková s Michalem Moravcem, kteří na body porazili všechny soupeře a připsali si cenných 32 bodů do tabulky. V těsném závěsu byli Anežka Hlavénková s Martinem Sýkorou s 30 body a upevnili si celkové druhé místo, za Míšou Mazurovou a Tomem Kořeným, kteří tentokrát na bedně výjimečně chyběli. Třetí místo vybojovali Adéla Chaloupková s Adamem Slivou se ziskem 29 bodů.

Mužské debly vyhráli Adam Sliva s Lukášem Rejdou díky lepšímu vzájemnému zápasu s Tomášem Kopcem a Honzou Poláškem, kdy druhé jmenované dělilo ve vzájemném utkání od prvního místa 3 míčky. Bronz vybojovali Michal Moravec s Pepou Súkupem s 27 body.

Soutěž žen byla ovlivněna náhlým odhlášením dvou týmů a s v historicky nejnižší účástí v historii ligy si první místo vyhrály holky Jana Tvardková a Míša Mazurová. Stříbro patřilo Simoně Miksové s Jarkou Otawovou a třetí místo si odváží i v celkovém pořadí třetí Veronika Kunčická s Míšou Mayerovou.

Tipovací soutěž tohoto kola ovládl Libor Tomasek, kdy nejlépe trefil vítěze i body pánských deblů. Tímto Liborovi gratulujeme a na příštím kole ligy převezme hodnotnou cenu, kterou daroval náš významný partner Autodům Vrána s.r.o Havířov

Poslední letošní kolo proběhne v neděli 17.12. těšíme se na Vaši účast a možnost využít jedno z posledních možností vypocení kalorií před Vánoci.

Badmintonu zdar :-)

obrázek na pozadí