+420 733 599 400

Výsledky Badmintonové Ligy

2. kolo Bospor-Yonex badmintonové ligy je minulostí a zde jsou výsledky a drobná rekapitulace toho, co se na kurtech odehrálo.

Mixy ovládli loňští vítězové Michaela Mazurová a Tomáš Kořený se ziskem 32 bodů. V těsném závěsu skončili na druhém místě Barbora Hekelová se zaskakujícím Lukášem Rejdou s 30 body. Bronz vybojovali Gabriela Šimíková s Davidem Krečmerem se ziskem 27 bodů. Zajímavostí je fakt, že čtvrtým Anežce Hlavenkové s Martinem Sýkorou chyběl na třetí místo pouze jeden míček.

Mužské debly ovládli také loňští vítězové Lukáš Beníček s Tomášem Kořeným, kteří ovládli turnaj s 33 body. Pomyslné stříbro vybojovali Tomáš Kopec s Honzou Poláškem s 30 body a třetí místo s 29 body náleží Tomáši Přečkovi a Karlu Zahradníkovi. Zde zase o třetím místě rozhodl vzájemný zápas, i když měl Lukáš Rejda s Adamem Slivou výrazně lepší skóre, než Karel a Tom.

Ženy si to rozdaly v šesti týmech, systémem "každá s každou" Díky lepšímu skóre ve vzájemném zápasu vyhrály celý turnaj Jana Tvardková s Michaelou Mazurovou před Jarmilou Otawovou a Simonou Miksovou. Třetí místo obhájily Veronika Kunčická s Michaelou Mayerovou.

Na Facebookových stránkách jsme před turnajem vyhlásili tipovací soutěž s našimi významnými partnery Bertyčky / Tyčinky s.r.o a Lunettes optika s.r.o. Nejlépe tipoval Jan Polášek a druhý nejlepší tip měli dva soutěžící, takže se o cenu podělí Rejda Lukáš a Gabriela Ožanová. Ceny budou vítězům předány na příštím kole ligy.

Sportu zdar a badmintonu zvláště, těšíme se na Vás na příštím kole 26.11.