+420 733 599 400

Bospor Yonex badmintonová liga

Pro sezónu 2018/2019 je již možné se registrovat. Herní systém bude obdobný stejně jako v loňském roce, takže ráno mixy odpoledne dámské a pánské debly.  Více info u organizátorů. Hraje se švýcarským systémem, každý turnaj na 7 kol.

Termíny 2018: 30.9., 28.10., 25.11., ?.12 

Termíny 2019: 27.1., 24.2., 31.3., 28.4. 

Max 32 párů MIX; 20 párů 4hra Muži; 12 párů 4hra ženy

Registrace MIX 8:30 až 9:00 Debly 12:45 až 13:15

Liga je určena pro amatérské hráče všech výkonnostních kategorií (pořadatel může udělit výjimku)

Liga je po celou sezonu otevřená, body se však načítají do celkového pořadí.

Přihlášené dvojice:

MIXY:

1. Nela Solnická + Jakub Heidler

2. Barbora Hekelová + Martin Kožušník

3. Lucie Trvajová + Libor Trvaj

4. Alena Frodlová + Lukáš Beníček

5. Michaela Mazurová + Tomáš Kořený

6. Květa Fulnečková + Michael Nadažy

7. Martina Solnická + Filip Kremzer

8. Markéta Weberová + Jan Polášek

9. Gabriela Ožanová + Radim Frodl

10. Klára Bosáková + Rostislav Bosák

11. Tereza Tesařová + Radim Halfar

12. Petra Setlová + Libor Tomášek

13. Anežka Hlavenková + Martin Sýkora

14. Jana Tvardková + Dominik Hanke

15. Monika Herudková + Martin Vašek

16. Marcela Šubertová + Jiří Kocich

17. Jarka Otawová + Radim Fojtík

18. Micheala Hozáková + Filip Rutar

19. Gabriela Šimíková + David Krečmer

20. Žaneta Weberová + Lukáš Rejda

21. Simona Miksová + Jiří Stojka

22. Stanislava Klečková + Marian Molenda

23. Tereza Buglová + Michal Riedel

24. Katlhen Kaniková + Marek Kaloč

25. 

26. 

27. 

28. 

29. 

30. 

31.  

32. 

Muži 4hra

1. Jiří Stojka + Jakub Heidler

2. Jan Polášek + Tomáš Kopec

3. Rostislav Bosák + Libor Ptáček

4. Radim Sargánek + Adam Richter

5. Dominik Hanke + Filip Rutar

6. Jiří Kocich + Radim Fojtík

7. Adam Sliva + Lukáš Rejda

8. Tomáš Kořený + Lukáš Beníček

9. Michal Moravec + Radim Frodl

10. Radim Grepl + Jan Branný

11. Libor Tomášek + Petr Nowak

12. Ladislav Káňa + Vojtěch Kunčický

13. Aleš Buřič + ???

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

Ženy 4hra

1. Jana Tvardková + Michaela Mazurová

2. Simona Miksová + Jarka Otawová

3. Markéta Weberová + Žaneta Weberová

4. Monika Adamčíková + Katlhen Kaniková

5. 

6. 

LIGA

Diskuze
Napsat nový komentář
obrázek na pozadí