+420 733 599 400

Elektronické vyplétání raket

Provádíme vyplétání na elektronickém stroji YONEX ES5 PROTECH

Vyplétací stroj

K vyplétání používáme špičkový elektronický stroj YONEX ES5 PROTECH. U tohoto vyplétacího stroje v cenové hladině statisíců je vždy zaručeno že výplet je rovnoměrně napnut na požadované napětí.

Co dělat když mi praskne výplet u rakety?

raketa vyplet

Když se tato nepříjemnost stane, je důležité raketu nehodit zpátky do tašky, ale prasklý výplet co nejrychleji vystříhat. Docela dobře k tomu poslouží obyčejné nůžky, které bývají většinou po ruce. Pokud toto neuděláte, riskujete porušení rámu a celkové znehodnocení rakety. Výplet se vystříhává zásadně ze středu rakety, vždy po jedné struně jak z horizontálního tak i vertikálního směru. Tento postup je důležitý z toho důvodu, aby byl rám rakety co nejméně namáhán. Správně vystříhaná raketa by měla vypadat přibližně jako na obrázku vpravo.


Jaký druh výpletu zvolit?

Toto je dobrá otázka. Většina hráčů kteří už nějaký ten čas sportují ví, co jim přesně sedí. Pokud ale mezi ně zrovna nepatříte nevadí. U typu výpletů rozhodují většinou 4 aspekty.
1. Trvanlivost
2. Pružnost a napětí
3. Šetrnost k lokti, ramenu atp.
4. Stabilita
Se všemi těmito body i dalšími možnostmi jsme Vám  samozřejmě schopni individuálně poradit k Vaší naprosté spokojenosti.

Jak dlouho vypletení trvá? / Za jak dlouho budu mít raketu zpátky?

Vyplétáme zpravidla do 3 pracovních dnů. Pokud ovšem potřebujete raketu dříve, je to pouze o domluvě. Jsou i případy, kdy raketu máte připravenou k vyzvednutí na druhý den.

Servis rakety

Pro správnou hru je důležité mít své sportovní vybavení v pořádku. Toto samozřejmě platí i u raket. Pokud máte omotávku/grip rakety nepřiměřeně starou, bude Vám raketa v potící se ruce klouzat atd. Což je velká škoda. Proto Vám na přání omotávku rádi vyměníme. Skladem máme většinu používaných typů od froté až po extrémně savé gripy.

Zlomení rakety

I tato nepříjemná věc se bohužel stává. Pokud se přihodí i Vám, nemusíte zoufat. Raketa se dá opravit nanesením nové grafitové vrstvy na prasklinu a můžete ji znovu používat. Tato oprava trvá přibližně 3 týdny. Za delší dobu opravy může to, že rakety posíláme poštou na kvalitní opravu.

Ceny

Vyplétací stroj Yonex

Vypletení badmintonové rakety včetně výpletu: 300 Kč

Vypletení squashové rakety včetně výpletu: 330Kč

Vypletení tenisové rakety včetně výpletu: 450Kč

Vyměnění prasklých či poškozených průchodek: ZDARMA

Nástřik loga YONEX na výplet: ZDARMA

Pro badmintonové, tenisové a squashové oddíly nabízíme možnost nástřiku vlastního loga taktéž ZDARMA.

Diskuze
Napsat nový komentář
obrázek na pozadí